**** Hotel Aplaus /ubytovanie Litomysl

Hotel Litomysl Aplaus
 
Hotel Aplaus vyniká osobitým dizajnom a zaujme kombináciou historickej zástavby a moderného vybavenia. Ponúka svojim hosťom luxusné ubytovanie v 21 dvojlôžkových izbách a 2 apartmánoch vo svetovom štandarde. Úchvatne zapôsobí aj historické centrum mesta Litomyšl, kde sa hotel Aplaus nachádza.

Ak hľadáte ubytovanie na úrovni, v nefajčiarskom prostredí, navštívte hotel Aplaus Litomyšl.

Ubytovanie
Každá z izieb je jedinečná, navrhnutá so zmyslom pre detail, celok a súčasné trendy. Vo vybavení izieb nechýba TV + SAT, minibar, trezor, telefón, sušič vlasov, internet a väčšina izieb je klimatizovaná.

Reštaurácia Bohém
Súčasťou hotela Aplaus je reštaurácia Bohém so salónikom, café-bar Muuzu a vonkajšie posedenie na terase pri kláštorných záhradách, s ktorými Hotel Aplaus susedí. Reštaurácia i café-bar poskytujú hosťom hotela štýlovú a neformálnu atmosféru. V spojení s medzinárodnou i českou tradičnou kuchyňou ponúka jedlá i nápoje najvyššej kvality. Café-bar je miesto ako stvorené pre priateľské stretnutia u vína, kávy so zákuskom či koktailov po celý deň. Vinotéka hotela Aplaus umiestnená v kamennej pivnici hotela ponúka pestrý výber vín a výbornu klímu.

Služby
Ku štvorhviezdičkovému štandardu taktiež patrí pestrá ponuka hotelových služieb, vrátane izbového servisu, pranie odevov alebo možnosti využitia hotelového wellness centra (vírivá vaňa pre 3, Fínska sauna alebo infra sauna pre 4 osoby, na objednávku masáže). Možnosť parkovania pred hotelom alebo u kláštorných záhrad na ulici Zámecká. Hotel Aplaus a jeho personál zabezpečuje rauty, recepcie, svadobné hostiny a iné priateľské alebo spoločenské stretnutia, podľa vašich prianí.

Hotel Aplaus je nefajčiarsky, bezbariérový a možnosť variantného prepojenia izieb uvítajú najmä rodičia s deťmi. Návštevníci hotela Aplaus môžu oceniť nevšedný výhľad z izieb na meštianske domy v historickom jadre Litomyšle, na čoraz obľúbenejšie Kláštorné záhrady s dominantami piaristického chrámu Nájdenie sv. Kríža alebo vežou kostola Povýšenia sv. Kríža.

Salónik pre firemné akcie a spoločenské stretnutia
Súčasťou hotelovej reštaurácie Bohém je salónik pre 44 osôb. Ponúka projekčnú a audiovizuálnu techniku na organizovanie školení a prezentačných akcií. Bezdrôtové pripojenie WI-Fi v celom hoteli zdarma. Poskytujú zvýhodnené ceny, zmluvné zľavy a bonusy podľa dĺžky pobytu a obsadenosti hotela. Doplnkové služby - Coffe break, Rautové menu, výber z menu alebo a la carte, ochutnávka vín.

Turistika Litomyšl
Hotel má významnú strategickú polohu. Iba minúty chôdze delí hostí hotela od miest, ktoré stojí za to vidieť. Renesančný zámok zapísaný na zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva Unesco, kde sa na začiatku leta koná Medzinárodný operný festival Smetanova Litomyšl. Iba jeden blok domov delí hotel Aplaus od Smetanova námestia, s množstvom barokových, klasicistických a empírových fasád. Litomyšl je aj mestom športu, nechýba tenis, plávanie, squash atď. Cyklisti môžu využiť zaujímavé trasy do okolia, rovnako tak ako turisti.
Hotel Litomysl Aplaus - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Litomysl Aplaus - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Litomysl Aplaus - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Litomysl Aplaus - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Litomysl Aplaus - hotel má reštauráciuHotel Litomysl Aplaus - hotel má vináreňHotel Litomysl Aplaus - možnosť pripojenia na internetHotel Litomysl Aplaus - k dispozícii letná terasaHotel Litomysl Aplaus - k dispozícii kavareňHotel Litomysl Aplaus - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Litomysl Aplaus - akceptuje creditné karty VISAHotel Litomysl Aplaus - akceptuje creditné karty JCBHotel Litomysl Aplaus - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Litomysl Aplaus - tenis - v blízkosti hotelaHotel Litomysl Aplaus - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Litomysl Aplaus - Iybz sú vybavené televízoromHotel Litomysl Aplaus - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Litomysl Aplaus - Izby s vlastnou toaletouHotel Litomysl Aplaus - v izbach je telefon